2 grudnia 2020

Usprawnij pamięć masową w biurze, aby uzyskać dodatkową produktywność

Usprawnij pamięć masową w biurze, aby uzyskać dodatkową produktywność

Jeśli chodzi o wydajność, liczy się każda sekunda.

Czy firma ma odnieść sukces, musi być produktywna. To takie proste. Jest jednak wiele rzeczy, które mogą wpływać na produktywność, więc opłaca się mieć ich świadomość.

Projektowanie biura to nie tylko rodzaj skomplikowanych mebli biurowych, które wybierzesz, ale także to, jak dobrze to biuro funkcjonuje. Na przykład, jeśli Twoja centralna drukarka znajduje się w innym pomieszczeniu, oznacza to, że pracownicy będą musieli wstawać i schodzić do niego przez cały dzień, aby pobrać swoje kopie. To mnóstwo czasu zmarnowanego na przestrzeni dnia, pomnożonego przez liczbę pracowników, których masz.

Kolejnym funkcjonalnym elementem jest Twój magazyn biurowy.

Po pierwsze, gdzie on się znajduje? Czy jest całkowicie w innym pomieszczeniu? Czy jest on rozrzucony po całym biurze i dlatego pracownikom trudno jest znaleźć to, czego szukają? Po drugie, czy jest on zorganizowany? Czy łatwo jest znaleźć rzeczy w systemie, który posiadasz? Czy jest zamykany na klucz? Czy jest on w ogóle bezpieczny?

Istnieje wiele pytań, na które musisz odpowiedzieć, aby znaleźć najlepszy magazyn dla Twojej przestrzeni biurowej. W zależności od tego, co składujesz w tych szafkach, półkach lub szafach, ty także potrzebujesz myśleć bardzo ostrożnie o prywatności i poufności zbyt.

Wiele firm wybiera digitalizować ich składowanie, ale tam zawsze będzie potrzeba dla fizycznych biurowych składowych rozwiązań jakiegoś rodzaju. Bezpapierowe ściany nie oznaczają 100% wolnego od wszystkich papierów, a może nawet nie jest to papier, który trzeba przechowywać. Posiadanie przedmiotów w całym biurze stwarza zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa, jednocześnie poważnie wpływając na sposób organizacji biura.

Z tego powodu kluczem jest wybór właściwego typu magazynu dla twojego biura i oczywiście umieszczenie go w odpowiednim miejscu.

Pomimo potrzeby, przechowywanie zawsze miało "nudną" etykietę. Nie robi nic spektakularnego, poza tym, że po prostu siedzi tam i trzyma rzeczy, i nie ma innej funkcji. To znaczy, że jest często pomijany. Ale idź bez magazynu i zobacz, jak źle funkcjonuje twoje biuro!

Aby uniknąć tego nudnego znacznika, obejrzyj poniższy film, który przedstawia kilka kreatywnych opcji przechowywania w Twoim biurze.

Jak widzisz, składowanie nie musi być o metalowych szafkach na dokumenty to może być ścienny skład, może być indywidualnymi małymi jednostkami należącymi do każdego pracownika, może być małą szafką, która biegnie pod oknem. Magazyn nie ma zasad, po prostu musi być dostosowany do potrzeb danego biura.

Jednak to, jaki magazyn musi być zorganizowany. Cokolwiek przechowujesz w środku, upewnij się, że jest podzielone na kategorie w taki sposób, aby łatwo było znaleźć to, czego szukasz. Dzięki temu oszczędzasz czas, przestajesz obciążać przestrzeń magazynową i dbasz o to, aby całe Twoje biuro pozostało funkcjonalne, a tym samym tak wydajne, jak to tylko możliwe.